Ruhu Terbiyesiz Adam

16 TL. Ben tüm bilinmezlerimi konçertolardan bakış, orkestralardan saç yaptığım mavi gözlü bir hayalle yolculuğumuzda öğrendim. Ben ruhu terbiyesiz adam, hep hesapsızdım.

Responsive image
YAZAR
Ferhan Şaylıman
DOSYA BOYUTU
5,80 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052885789

Bir Ruhu Terbiyesiz Adam kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Ruhu Terbiyesiz Adam kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ferhan Şaylıman tarafından yazılmıştır.


Çalışma denen esaretin sırtımızdaki en ağır yük, paranın ayaklarımıza bağlanmış prangalar olduğunu düşündünüz mü hiç?Bu güce güvenerek sınırları, kalıpları, kuralları, olmazları ve olurları belirleyen efendilerimizin derlenip toparlanıp dünyamızdan defolup gittiklerinde nelerin değişebileceğini kendinize hiç sordunuz mu?Ya da bunların tapınaklarına dönüşmüş bankaların, döviz bürolarının, noterlerin, AVM’lerin cayır cayır yanıp küle döndüğünü kısacık da olsa hayal ettiniz mi?Düşünün ve hayal edin.Hayallerimizin toplamından oluşacak enerjinin adı sanı bilinmeyen bir göktaşı gibi dünyamıza çarptığında yerin, göğün, insanın ve aşkın, aklın ve vicdanın kirlenmemiş haliyle yeniden yaratılacağını bilmek ne muazzam bir şey. (Tanıtım Bülteninden)  


Ruhu Terbiyesiz Adam..okuma notlarım: İlk gün: Sırtım mıhlanmış. Akıyor satırlar. İçimdeki yabancının eli ağzımdan dışarı uzandı, masadan kalemi alıp satır altlarına tek hamlelik eğrisiz çizgiler atıyor.