Fado Mano Mesula

Kargo dahil en ucuz15,60 TL +4,99 TL kargoSatıcıya Git. Fado Mano Mesula. Fado Mano Mesula. 50 TL ve üstü kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 10 dakika önce Amazon Türkiye.

Responsive image
YAZAR
Atilla Göçay
DOSYA BOYUTU
1,16 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786053238027

Bir Fado Mano Mesula kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Fado Mano Mesula kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Atilla Göçay tarafından yazılmıştır.


Sıradan bir günSıradan bir adamİnanılmaz bir kaderOlağanüstü bir romanCevabını bilmediğin ve asla öğrenemeyeceğin soruları sormanın hiçbir anlamı yok.İnsanlık olarak bu tür olaylara "Tanrı'nın işi" der geçeriz. Olay budur. Bu roman bugüne kadar okumuş olduğunuz hiçbir romana benzemiyor. Zaman zaman nefes kesen bir polisiye, zaman zaman da esrarengiz sembollerle dolu mistik bir cinayet romanı okuduğunuz hissine kapılabilirsiniz. Ama sonra bir bakarsınız, hiçbiri değildir. Atilla Göçay ilk romanı Fado Mano Mesula'da bizi Kutsal Emanetlerin peşine düşürürken, arka fonda insan doğasının en temel kavramlarını sorgulatıyor. Bazen nostaljik bir tat, bazen şaşırtıcı bir ironiyle başkahramanımız Mister Black'le tanıştırırken felsefenin en temel sorunlarını sorduruyor: Ruhumuz pazarlığa açık mı? Nereye varacağı bilinmeden yapılan kötülük, gerçekten kötülük müdür? Fado Mano Mesula Türk edebiyatına yeni bir soluk getiriyor...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 307Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 


16.80 TL. Atilla Göçay ilk romanı Fado Mano Mesula'da bizi Kutsal Emanetlerin peşine düşürürken, arka fonda insan doğasının en temel kavramlarını sorgulatıyor.